< výpis kurzů

Výroba barefoot sandálů Huaraches v Olomouci


KURZ JIŽ PROBĚHL

Znáte ten příjemný pocit svobody, kdy se po celém dni v těsných neprodyšných botách konečně vyzujete, a nohy křičí HURÁÁÁ?

Bosá chůze, barefoot, Huaraches apod. je fenoménem dnešní doby. Není to však jen prázdná fráze, ale návrat k tomu, co je nám přirozené a k čemu byly naše nohy stvořeny – svobodně se pohybovat, vnímat, cítit, vést nás. Ano, chůze zcela naboso (zvláště ve městě) možná není z počátku pro každého. Barefoot obuv je však příjemným kompromisem mezi člověkem bosým a člověkem obutým :-).

Internet je plný „barefoot“ článků, takže zde nebudu dlouze popisovat již mnohokrát popsané. Chci vás vyzvat k akci a k tomu, abyste si mohli na vlastní nohy vyzkoušet ten rozdíl. Pojďme poslechnout volání našich chodidel a vytvořit si spolu „bosé“ sandály, se kterými můžete vyrazit do přírody, do města i do práce.

Náplň workshopu:

  • Krátké povídání o bosé chůzi
  • Pár cviků na probuzení vnímavosti našich nožek
  • Výroba barefoot sandálů Huaraches

S sebou si vezměte pouze dobrou náladu, veškeré pomůcky, materiál, drobné občerstvení a pití zajištěno. K dispozici bude více druhů podrážek (4mm – 5 mm) i barevných variant úvazů.

Čas: 16:30 – 18:30
Kapacita: 8
Místo: Ostrov pro rodinu, Olomouc, Zámečnická 1151/7

NUTNÁ REZERVACE MÍST !!!

 

Mgr. Jana Filakovská – fyzioterapeutka

Jsem žena, která miluje své ženství, plynutí, sdílení, svého muže a dítě. Mám ráda život v celé jeho pestrosti, kouzlo okamžiku, krásy přírody, přirozenost, spontánnost, tvoření a hravost.

Fyzioterapie je vlastně taky takový tvůrčí proces plný hravosti, pohybu, komunikace s lidmi i vlastním já a spojení se s tím, co je nám přirozené. Ráda pracuji s nožkami, protože jsou to právě ony, které nás spojují s přírodou, uzemňují nás, ovlivňují a nesou celé naše tělo.

termín: 26. dubna 2018 od 16:30
cena: 400 Kč

kontakt na organizátorajanafilakovska@seznam.cz

+420 776 068 880