< výpis akcí

Festival Evolution 23. – 25. 3. 2018


AKCE JIŽ PROBĚHLA

Je to neuvěřitelné – v březnu můžeme přivítat jaro na Festivalu Evolution už počtrnácté! Najdete tu pod jednou střechou vše, co souvisí se zdravým životním stylem, od nákupů přes ochutnávky a poradny až po festivalové programy pro celou rodinu. Opět na vás čeká nepřeberné množství novinek, trendů a inspirace pro zdravé tělo i duši.

Odhadujeme, že se v březnu představí více než 400 tuzemských i zahraničních vystavovatelů z pěti obvyklých okruhů – BIO STYL, ZDRAVÍ, ECO WORLD, ALTERNATIVA a OSOBNÍ ROZVOJ. Najdete tu nejnovější produkty zdravé výživy, bio potravin, přírodní kosmetiky i praktické ekologické výrobky do domácnosti. Nebude chybět ani food zóna s bohatým výběrem bio, veggie, vegan, raw, natur a fair trade potravin. Stranou nezůstanou ani novinky z oblasti výchovy a osobního rozvoje nebo témata, která vám umožní nahlédnout do sfér mimo každodenní realitu.

Pozadu nezůstane ani programová nabídka – během tří dnů na 7 pódiích vystoupí téměř 200 účinkujících. Kromě přednášek, seminářů a uměleckých vystoupení připravujeme také konzultace a poradenství, kuchařská dema, ukázkové lekce, praktické workshopy nebo programy pro děti.

Festivalové přípravy už jsou v plném proudu a my budeme rádi, když si třetí březnový víkend poznamenáte do svých diářů, protože na Festivalu Evolution byste rozhodně neměli chybět!

SOUČÁSTÍ PROGRAMU JE PŘEDNÁŠKA O bosé chůzi a barefoot obuvi

V rámci festivalu také můžete navštívit bosoviště, vyzkoušet firewalking nebo glasswalking.

termín: 23. března 2018 od 10:00, 24. března 2018 od 10:00, 25. března 2018 od 10:00
cena: od 230 Kč

kontakt na organizátorafestival@evolution.cz