Angles Fashion jsou boty vyráběné v České republice s velkým podílem ruční práce a simulující chůzi naboso. Všechny modely jsou z kůže špičkové kvality a materiály pochází z EU. Výrobci se narodili ve Zlíně, kde má obuvnictví velkou tradici. Rozhodli se dát místním lidem více práce v oboru a vyrábět poctivé české výrobky z evropských materiálů, které jsou zároveň moderní a pomáhají lidem. Kopyta k těmto botám byla vytvořena na základě 3D scanu a ručních měření více než 1000 českých chodidel. Název Angles znamená v překladu „úhly“, protože jejich boty respektují skutečné úhly chodidel. Všechny modely jsou striktně bez podpatku, klenutých vložek, tlustých podrážek a opor zamezujících pohybu do různých směrů, kterými disponují běžné boty. Tyto boty splňují původní poslání lidské obuvi, protože jsou módním doplňkem a zároveň adekvátní ochranou vůči vnějším vlivům.

Proč Angles Fashion?

  • v současnosti nabízí 5 modelů pojmenovaných podle řeckých filozofů, matematiků, bohů a bohyní - Pythagoras (polobotka), Socrates (kotníková), Tháles (kotníková), Tháles winter (kotníková zimní), Afrodita (balerína)
  • za příplatek si můžete vybrat barvu kůže v přední, střední a patní části boty, barvu nití na svršku, barvu tkaniček i podrážky
  • nabízí doplňkový sortiment – zimní vložky, výživu a péče o boty

Angles Fashion

✓ Sortiment pro dospělé
✓ Přímý výrobce

Kategorie

Bosá obuv

Kontakt

Webové stránky

Kamenné prodejny

Pouze eshop